Ubezpieczenie
turystyczne

Bezpieczna podróż dla Ciebie i Twoich bliskich

Ubezpieczenie PZU Wojażer
sprawdź ofertę

PZU Wojażer

Polisa turystyczna PZU Wojażer - bezpiecznie dookoła świata

Wyjeżdżasz na wakacje? Planujesz podróż służbową? W czasie wyjazdu wiele może się zdarzyć: nagłe zachorowanie, wypadek, zgubienie bagażu. Z ubezpieczeniem turystycznym PZU Wojażer nie musisz obawiać się komplikacji i nieoczekiwanych wydatków.

Co zyskasz z ubezpieczeniem PZU Wojażer?

To tylko nieliczne korzyści, jakie zapewnia ubezpieczenie PZU Wojażer.
Z pełną ofertą możesz się zapoznać w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Kłopoty z bagażem? Zostaw je PZU!

Zaginiona torba podróżna lub plecak? Włamanie do Twojego pokoju hotelowego, skradziony aparat fotograficzny lub tablet? Przy takich i podobnych problemach możesz liczyć na PZU, które m.in.:

Twoja odpowiedzialność - nasze zmartwienie

W podróży warto mieć ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Jeżeli Ty lub Twoi bliscy (a także Twoje zwierzę) wyrządzicie komuś szkodę (np. okaleczycie kogoś lub zniszczycie czyjąś własność), PZU wypłaci tej osobie odszkodowanie.

Wsparcie po nieszczęśliwym wypadku lub w chorobie

Czy możesz przygotować się na nieszczęśliwy wypadek? Nie. Z ubezpieczeniem następstw nieszczęśliwych wypadków możesz jednak zapewnić sobie pieniądze np. na leczenie, w tym również na rehabilitację. W jakich sytuacjach otrzymasz wsparcie?

Pomoc w każdej sytuacji

Chcesz się ubezpieczyć na wypadek różnych nieprzewidzianych zdarzeń? Sprawdź ubezpieczenie assistance. PZU przygotował kilka pakietów, dzięki czemu możesz wybrać usługi dopasowane do Twojej podróży.

Ubezpieczenie turystyczne PZU Wojażer dla klientów Alior Banku

Dokumenty